Замовити розрахунок

Ремонт холодильних вітрин

У супермаркетах і великих торгових мережах обов’язково встановлюють холодильні вітрини — обладнання, призначене для зберігання та демонстрації товарів, що швидко псуються. Від них залежить те, що продукти зможуть зберігати первісний вигляд і харчову цінність. При виявленні перших ознак поломки необхідно відразу звертатися до сервісного центру. Замовити послуги діагностики, дрібного чи капітального ремонту холодильників та морозильників можна у компанії «Холодтехмонтаж». Ми маємо у своєму розпорядженні команду майстрів, які займаються обслуговуванням і монтажем холодильного обладнання в Києві та інших містах України.

Часті причини поломки холодильних вітрин

Продуктивність холодильників у вигляді вітрин, шаф та іншого обладнання залежить від умов експлуатації. Якщо власник не дотримується їх, це найчастіше спричиняє поломку компресора. Причиною несправності може бути:

 • забруднення конденсатора повітряного охолодження;
 • висока температура навколишнього середовища;
 • відплив холодоагенту;
 • поломка вентиляторів обдування.

Витік холодоагенту виникає в результаті природного зносу або перестановки апарата. Щоб виявити її, майстри використовують електронні шукачі протікання. Виявлені тріщини закладаються, а потім у систему заливають новий фреон. Якщо вчасно не усунути протікання, обмотка компресора може розплавитися, через що буде потрібен складніший ремонт, який коштує дорожче.

Виявити точну причину поломки вітрини чи іншого агрегату у торговому залі допомагає повна діагностика. У компанії “Холодтехмонтаж” працюють досвідчені інженери, які виїжджають на об’єкт замовника. У їхньому розпорядженні є сучасне діагностичне обладнання, яке допомагає виявити джерело проблеми та скласти план ремонтних робіт.

Щоб уникнути складного капітального ремонту, ціна якого нерідко перевищує вартість самого холодильника, потрібно регулярно проходити техогляд. Будь-яка техніка, яка використовується безперервно протягом 4-5 років, може раптово вийти з ладу. Крім компресора, може знадобитися ремонт та заміна генератора холоду, вентиляторів обдування, контролера температури, електросхем та інших компонентів. При своєчасному технічному обслуговуванні складних маніпуляцій може знадобитися. Якщо вчасно настроїти терморегулюючий вентиль, заправити холодоагент або замінити електронний контролер, вітрина чи шафа можуть запрацювати як нові.

Що входить у ремонт холодильних вітрин

Компанія «Холодтехмонтаж» приймає замовлення на ремонт та технічне обслуговування холодильної та морозильної техніки, яка використовується у торгових мережах, супермаркетах, закладах громадського харчування, готелях, аеропортах та інших об’єктах. Завдання майстрів полягає у тому, щоб замінити несправну деталь, а й у тому, щоб усунути причину несправності. Це знижує можливість повторної поломки в майбутньому.

Запорука стабільної та ефективної роботи вітрин, шаф та іншого охолоджуючого обладнання — регулярне технічне обслуговування.Без нього підвищується ймовірність того, що техніка зупиниться в невідповідний час. Терміновий ремонт може коштувати вдвічі дорожче і зайняти набагато більше часу.

Щоб відновити роботу морозильного або холодильного обладнання, майстри компанії «Холодтехмонтаж»:

 • усувають протікання фреону;
 • заливають новий холодоагент;
 • ремонтують або замінюють мотор-компресор;
 • замінюють пусковий конденсатор або реле;
 • замінюють температурні датчики;
 • встановлюють новий антикислотний фільтр;
 • ремонтують, замінюють або обслуговують двигуни обдування;
 • замінюють фільтри осушувача;
 • ремонтують, замінюють або перепрограмують електронні блоки керування;
 • замінюють освітлювальні прилади.

Нерідко для відновлення продуктивності холодильника або торгової вітрини потрібно лише замінити мастильні матеріали у підшипниках, передачах та інших вузлах. Для цього майстри використовують пластичні олії та мастила, які стійко переносять вплив води та низьких температур. Сучасні мастильні матеріали містять базові синтетичні добавки, що мають харчовий допуск. Це дозволяє заправляти ними обладнання, де зберігаються або демонструються продовольчі товари — м’ясо, риба, фрукти, овочі, напівфабрикати та готова продукція.

Щоб отримати повну інформацію про те, які роботи входять до планового та капітального ремонту, зателефонуйте за номерами у шапці сайту або заповніть онлайн-форму. Консультант розповість про всі доступні ремонтні послуги та надасть прайс з актуальними розцінками.

Переваги ремонту в компанії «Холодтехмонтаж»

«Холодтехмонтаж» – компанія, з 2008 р.що займається проєктуванням, виготовленням та монтажем холодильного та морозильного обладнання у Києві та інших містах України. Майже за 15 років роботи ми обзавелися не лише сучасною матеріально-технічною базою, до якої входить власний склад комплектуючих деталей та монтажно-складальні цехи. Компанія має у своєму розпорядженні команду, готову спроєктувати та встановити холодильник або морозильник, а також провести діагностику, ремонт і технічне обслуговування. Наші майстри стежать за трендами технологічного ринку та використовують методики, які дозволяють оперативно усувати поломки будь-якої складності.

Причини, щоб замовити обслуговування та ремонт холодильного обладнання у компанії «Холодтехмонтаж»:

 • великий список ремонтних та діагностичних послуг;
 • власний склад запчастин;
 • висока кваліфікація інженерів та монтажників;
 • гнучкі терміни проведення ремонтних робіт;
 • оптимальні розцінки.

Щоб дізнатися вартість технічного обслуговування або викликати майстра, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або надішліть онлайн-запит. Консультант передзвонить, щоб ознайомитись з цінами та прийняти заявку.

Замовте прорахунок прямо зараз
Відправити запит