Замовити розрахунок

Відгуки

 • Дмитро Новоселецький фото 1

  Дмитро Новоселецький

  Введення в експлуатацію холодильних машин з гідромодулем було проведено у травні 2014 року. Під час експлуатації установок зауважень щодо роботи установок не було! Більше того, на даному етапі ми продовжуємо співпрацю з компанією Холод техмонтаж, цей досвід співпраці нам показав, що компанія є гідним партнером на Українському ринку. Рекомендуємо!

 • Ганна Шевчук фото 2

  Ганна Шевчук

  За час роботи зі співробітниками фірми «Холодтехмонтаж» хочу відзначити їх професіоналізм, вміння оперативно вирішувати питання, що виникають, знаходити правильні рішення, толерантність у спілкуванні, технічній підтримці. Рекомендуємо компанію «Холодтехмонтаж» як надійного надійного партнера, розробника та постачальника холодильного обладнання!

 • Анастасія Дубініна фото 3

  Анастасія Дубініна

  Протягом 2 років співпраці з компанією Холодтехмонтаж, її фахівці зарекомендували себе відповідальними та кваліфікованими співробітниками, які вміють грамотно та оперативно вирішувати поставлені завдання!

 • Олександра Горбатюк фото 4

  Олександра Горбатюк

  Досвід співпраці з компанією Холодтехмонтаж дозволяє нам рекомендувати, як відповідальних та сумлінних фахівців, які не тільки знають як виконувати свою роботу правильно, а й якісно, без нарікань, та головне у строки!

 • Юрій Стеценко фото 5

  Юрій Стеценко

  Працюють майстри. Все докладно і зрозуміло розповіли і зробили все згідно з вимірами, питань ніяких немає, будемо дивитись в процесі роботи, поки все на висоті, дякую!

 • Сергій Юр’єв фото 6

  Сергій Юр’єв

  Професійна та злагоджена робота фахівців, яка успішно та головне у терміни провела модернізацію наших холодильних камер. Рекомендуємо!

 • Андрій Владіміров фото 7

  Андрій Владіміров

  За час експлуатації морозильних камер для нашого підприємства зауважень не було, все працює як годинник. Рекомендую.

 • Georg Grek фото 8

  Georg Grek

  Ми повністю задоволені співпрацею з компанією Холодтехмонтаж. Обслуговування камери відбувається вчасно, хлопці за цим стежать, ми рекомендуємо компанію, і краще на ринку України ви не знайдете, повірте нашому гіркому досвіду

 • Олександр Шевчук фото 9

  Олександр Шевчук

  Фахівцями компанії було здійснено повний комплекс пуско-налагоджувальних робіт. Холодильне обладнання у робочому режимі повністю підтвердило всі розрахунки, виконаними фахівцями компанії. За час роботи з 2016 року поломок не виникло, тому впевнено рекомендуємо компанію Холодтехмонтаж!

 • Bogdan Bulkot фото 10

  Bogdan Bulkot

  Колись ще в 2005 році замовляв у хлопців комплексне рішення для компанії, яка займалася поставками свіжих овочів та фруктів до ресторанів м. Києва. Необхідна була камера для зберігання та камера для сортувального цеху. Так ось робота була виконана вчасно та якісно, ​​підказали як треба зробити, а не як я хотів))) Залишився дуже задоволений результатом. Рекомендую.

 • Miroslav 11 фото 11

  Miroslav 11

  Роботи були виконані у відповідності з усіма будівельними нормами та правилами! Все виконано згідно з нашим технічним завданням та з умовами договору, з належною якістю та термінами, чого наш колишній підрядник категорично ніколи не виконував. При цьому під час виконання робіт максимально враховувалися наші побажання. «Холодтехмонтаж» використовує сучасні будівельні матеріали та сучасні технології. Оперативно та якісно вирішують поставлені завдання!

 • Валерій Кузнецов фото 12

  Валерій Кузнецов

  Профі своєї справи Звертатимуся сам і рекомендувати всім знайомим! Дійсно крута робота! Спасибі.